לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  קצת על המשרד שלנו

  המשרד הוקם ע"י עו"ד אסף ברדוגו בשנת 2013 ומאז מתמחה בדיני בהגירה ומעמד בישראל, משפט פלילי ודיני תעבורה.

  בעשור האחרון משרדנו טיפל בהצלחה רבה במאות תיקים מורכבים ופשוטים כאחד תוך מטרה להעניק את הייצוג המשפטי המקצועי והמסור ביותר ללקוחות המשרד.

  עו"ד ברדוגו מאמין ביחס אישי ומקצועי ללא דחיות מיותרות וללא פשרות.

  כחלק מעבודת המשרד עו"ד ברדוגו מופיע רבות בבתי המשפט ובתי הדין השונים דבר המקנה יתרון רב ללקוחות המשרד הן בהופעות הרבות הנדרשות בתיקי בית משפט והן בתכנון האסטרטגי בתחילת הדרך.

  המשרד ממוקם באח"י אילת 15 קריית חיים,חיפה בסמוך לתחנת הרכבת.

  זמינות 24/7

  ניסיון וותק רב בתחום

  יחס אישי, חם ומסור

  תוצאות ברמה גבוהה

  ליווי משפטי מקצועי

  ניהול תיקים מורכבים

  לקביעת פגישת ייעוץ
  השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

   יניב כרייף

   "עברתי לפני כמה שנים הליך לא פשוט, התחתנתי עם אשתי ויטלינה באוקראינה נישואים אזרחים. כשנפגשתי עם אסף, הוא אמר לי: יניב הכל יהיה בסדר, נסדר הכל מול הרשויות, יאשרו ויתנו לאשתך להגיע לארץ. הכל התנהל בדיוק כמו שאסף הבטיח. ממליץ בחום על אסף. מקצועי מאוד וישר ומה שמשנה זו התוצאה סופית זכרו על אהבה גם אם היא רחוקה לא מוותרים."

   Jo Gerson

   Attorney highly skilled and experienced in immigration and criminal law, incredibly professional, with excessive knowledge of his field! Perfectly organized and trustful! Reliable, genuine and efficient. I strongly recommend his services.

   Алекс Файн​

   Я за свою жизнь уже успел пообщаться со многими адвокатами и я считаю что Асаф один из лучших адвокатов кого я знаю. Настоящий профессионал.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין