לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עבירות מרמה והונאה

  עורך דין עבירות מרמה והונאה

  עבירות מרמה והונאה אמנם לא כרוכות באלימות, אבל גם כך הן גורמות נזק רב מאוד – בין אם לאדם פרטי, בין אם לתאגיד עסקי ובין אם לגוף ציבורי, כשבמקרה כזה נפגע גם אמון הציבור בעובדי הציבור ולכן הנזק משמעותי במיוחד. בהתאם משקיעה המשטרה משאבים רבים באכיפת עבירות אלה, כולל הפעלת שתי יחידות ייעודיות – יאח"ה (היחידה הארצית לחקירות הונאה) ויאל”כ (היחידה הארצית לחקירת פשעים כלכליים). עו"ד אסף ברדוגו צבר ניסיון נרחב בתחום הספציפי הזה, ובהתאם מושיט סיוע יקר ערך למי שחשודים בביצוע עבירות הונאה על סוגיהן השונים.

  העונשים המרביים בגין עבירות מרמה והונאה

  * ביצוע תחבולה – עבירה שהמהות שלה היא קבלת כסף או שווה כסף תוך ניצול טעות. העונש המרבי הוא 2 שנות מאסר.

  * קבלת דבר במרמה – קבלה של סכום כסף או של שווה כסף, על בסיס מרמה. העונש המרבי הוא 3-5 שנות מאסר (בהתאם לנסיבות שבהן בוצעה העבירה).

  * זיוף – במקרים שבהם זיוף המסמך או כל דבר אחר התבצע על-מנת לקבל דבר מה העונש המרבי הוא 3 שנות מאסר. על זיוף שלא על-מנת לקבל דבר מה העונש המרבי הוא שנת מאסר אחת, וזה גם העונש המרבי על שימוש במסמכים מזויפים.

  * רישום כוזב במסמכי תאגיד – עבירה שמתבצעת ע"י בעל תפקיד בתאגיד והעונש המרבי עליה הוא מאסר של 5 שנים.

  * מרמה והפרת אמונים – עבירת גג שהמהות שלה היא התנהלות בניגוד לאינטרסים של הציבור (כשמדובר על מרמה והפרת אמונים של עובד ציבור) או של תאגיד עסקי (כשהיא מתבצעת ע"י בעל תפקיד). העונש המרבי הוא 3 שנות מאסר.

  הבנה מעמיקה בתחום הספציפי

  עבירות מרמה והונאה מחייבות הבנה מעמיקה בתחום ספציפי זה. איכות הכרחית נוספת לכל עורך דין שמציע שירותים למי שחשוד או נאשם בביצוע עבירת מרמה או הונאה היא יכולת לעמוד מול גופים חזקים כמו יחידות המשטרה החוקרות עבירות אלה, הפרקליטות ובתי המשפט. עו"ד אסף ברדוגו הינו עורך דין פלילי עם ניסיון של למעלה מעשור שכבר רשם הצלחות רבות, כולל במקרים מורכבים. השירות שהוא מספק מתאפיין בנחישות רבה ולא פחות חשוב, שקיפות מלאה.

  נקלעת לבעיה משפטית?

  אנחנו כאן כדי לעזור
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין