לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עורך דין סמים

  עורך דין עבירות סמים

  סמים הם תחום מתעתע. הסיבה לכך היא הפער שנוצר בין היחס של החברה לשימוש בסמים מסוימים לבין היחס של המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט לתופעה. ישנם כמובן עוד מקרים לאורך ההיסטוריה שבהם החוק התאים את עצמו למציאות רק כעבור שנים (ולפעמים שנים רבות), אבל זוהי כמובן לא נחמה למי שחשוד או נאשם בעבירה על פקודת הסמים המסוכנים. למעשה, רק בעזרת עורך דין עבירות סמים לא מסתיימות בעונש כבד, ולכן ההמלצה היא לפנות לאיש מקצוע בתחום הספציפי הזה מיד כשמקבלים זימון לחקירה במשטרה (או כמובן במקרה שנעצרים בחשד לעבירה בתחום הסמים). במשרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו מתגייסים לעזרה באופן מידי, ומנהלים עבורכם את המאבק במקצועיות חסרת פשרות.

  מתי חשוב לפנות אל עורך דין עבירות סמים?

  * כשנתפסים עם סם – כולל בכמות קטנה יחסית. במקרים שבהם הכמות משמעותית, העבירה שתיוחס לכם עלולה להיות סחר בסמים, ובמצב כזה מתחדדת חשיבות הייצוג המשפטי המידי מפני שהעונש המרבי על עבירת סחר בסמים הוא 20 שנות מאסר.

  * שימוש בסמים בחברת קטינים – עוד עבירה שנתפשת כחמורה במיוחד מוגדרת כ"הדחת קטין לשימוש בסם". זוהי הגדרה רחבה, וגם מי שנתפס מעשן ג'וינט בחברת בן 17 למשל עלול להיות מואשם בעבירה החמורה ולמצוא עצמו מרצה עונש מאסר ממושך.

  * גידול סמים – גם גידול כמות לא גדולה מדי של עציצים – פעולה שיש מי שמתייחסים אליה כטבעית – עלול להוביל להסתבכות של ממש. בעזרת עורך דין מיומן לא תשלמו מחיר יקר מדי על כך.

  שירות מקיף במחויבות מלאה

  השירות של משרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו בתחום עבירות הסמים הינו שירות מקיף שניתן ביושרה מלאה ומתוך מחויבות אמיתית להושיט עזרה. השירות כולל ייעוץ לפני חקירה במשטרה, מניעת הארכת מעצר כשהנסיבות מאפשרות זאת וכשהמשטרה מנסה להפעיל לחץ פסול על חשוד, ניהול מו"מ על-מנת להגיע להסדר טיעון מקל ובמידת הצורך ייצוג נאשמים בבית המשפט. כאמור רק בעזרת הניסיון והבקיאות של עורך דין עבירות סמים לא מסתיימות בענישה קשה, ובפרט כשהתיק מופקד בידיים של עו"ד ברדוגו.

  עורך דין עבירות סמים

  עורך דין סחר בסמים

  סחר בסמים הוא עבירה שמערכת אכיפת החוק מתייחסת אליה בחומרה. חשוב להדגיש כי על-פי החוק, גם מי שנתפס וברשותו כמות גדולה יחסית של סם יואשם בסחר, גם אם אין הוכחה בפועל לקיומה של עסקה. עובדה זו, בצירוף רף הענישה במקרים אלה, מחייבים פנייה מידית אל עורך דין סחר בסמים – כלומר עורך דין שכבר צבר ניסיון בהושטת סיוע לחשודים ונאשמים בסחר מהסוג הזה. משרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו חרת על דגלו הושטת מקסימום עזרה לכל מי שזקוק לכך, ובפרט בתחום הסמים.

  מה כולל השירות של עורך דין סחר בסמים

  * ייעוץ לקראת החקירה במשטרה – סחר בסמים הוא עבירה שנתפשת כחמורה מאוד, ועל כן כל טעות בחקירת המשטרה עלולה לעלות לכם ביוקר. מצד שני גם שמירה על זכות השתיקה באופן גורף עלולה לסבך אתכם, ולכן כדאי מאוד לקבל הכוונה ספציפית מעורך דין שכבר עזר למי שנתפסו עם כמות סם מעבר לזו שמוגדרת כמיועדת לצריכה עצמית.

  * ייצוג בפני שופט מעצרים – על-מנת לצמצם ככל האפשר את תקופת המעצר לטובת חלופות כמו מעצר בית. בהקשר זה חשוב להדגיש שהמשטרה חייבת להציג עילה ספציפית להארכת מעצר, ועורך דין מיומן יודע איך להטיל ספק בנחיצות שלילת החופש.

  * הסדר טיעון – במקרים שבהם אין היתכנות אמיתית לזיכוי, עורך דין מנוסה יפעל לשכנוע התביעה לחתום על הסדר טיעון, ובתנאים אופטימליים מבחינתכם.

  * ייצוג בפני שופט – העונש המרבי על סחר בסמים הוא 20 שנות מאסר בפועל. בהתאם נדרש ייצוג מקצועי במיוחד בבית המשפט, כזה שמבוסס על אסטרטגיה נכונה ומיצוי כל אפיקי הפעולה האפשריים במצב המורכב.

  שימוש נחוש במגוון כלים משפטיים

  כאמור גם עבור עורך דין סחר בסמים מייצר מורכבות של ממש, ולכן חשוב להתנהל באופן מושכל, תוך מיצוי כל דרך אפשרית רלוונטית. מרכיב משמעותי נוסף הוא נחישות, וכמו כן נדרש ניסיון בהתנהלות מול גופי התביעה כמו גם בהופעה בפני שופטים. עם משרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו תוכלו לסמן V על כל הסעיפים הנ"ל ולזכות בשירות מחויב ומועיל.

  נקלעת לבעיה משפטית?

  אנחנו כאן כדי לעזור
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין