לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עורך דין עבירות אלימות

  עורך דין עבירות אלימות בעל ניסיון רב בתחום

  עבירות אלימות הן עבירות נפוצות מאוד, מ"תקיפה סתם" אשר מוגדרת כהפעלת כוח מבלי שנגרם נזק של ממש לקורבן (אם כי עדיין מדובר כמובן בפעולה אסורה), דרך תקיפה שכתוצאה ממנה נגרמה חבלה, תקיפה של שוטר, תקיפה של עובד ציבור, שוד, שוד בנסיבות מחמירות, חבלה חמורה (למשל כזו הגורמת לפגיעה בלתי הפיכה למושא העבירה), גרימת מוות ברשלנות ועוד. באופן טבעי הענישה על כל העבירות הנ"ל קשה, אבל בעזרת עורך דין עבירות אלימות, כולל במצבים מורכבים, מסתיימות בעונש קל יחסית ובמידת האפשר גם בזיכוי. במשרד עורכי דין אסף ברדוגו מייצגים חשודים ונאשמים בעבירות מסוג זה מתוך מחויבות מלאה לייצוג הוגן ומקצועי.

  הדרכים שבהם פועל עורך דין עבירות אלימות

  * יצירת ספק בנוגע לחומר הראיות – על-מנת להרשיע אדם בביצוע עבירת אלימות, בית המשפט צריך להשתכנע מעל לכל צל של ספק סביר כי הוא אכן ביצע את המעשה המיוחס לו. כשעורך הדין מצליח להטיל ספק התוצאה תהיה זיכוי.

  * הצגת הנסיבות הרלוונטיות – נסיבות מקלות עשויות להפחית במידה ניכרת את העונש, ולעיתים אפילו להוביל לזיכוי.

  * ריכוך כתב אישום – ישנה קשת רחבה של עבירות אלימות, ורף הענישה משתנה בהתאם לחומרת העבירה. עורך דין שמשכנע את הפרקליטות לרכך את כתב האישום ולכלול בו עבירות פחות חמורות מבטיח מראש ענישה מינימלית.

  * שחרור ממעצר – עוד לפני שאדם עומד למשפט בגין עבירות אלימות, ולמעשה עוד לפני שמגובש כתב אישום, עורך דין פלילי מנוסה יכול לסייע לחשודים באמצעות שחרור ממעצר (חוויה קשה לכל אחד, כולל מי שכבר נעצר בעבר לכל פרק זמן שהוא).

  ייצוג נחוש ומימוש כל דרכי הפעולה האפשריות

  עורך דין עבירות אלימות, כלומר עורך דין שמתמחה בייצוג חשודים ונאשמים לאורך שלבי ההליך הפלילי, נדרש לנחישות רבה על-מנת להתמודד מול רשויות אכיפת החוק השונות. כמו כן נדרשת יכולת לזהות את דרכי הפעולה הנכונות בהתאם לנסיבות האירוע, ולממש כל אופציה באופן מיטבי. עורך הדין אסף ברדוגו הוא בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים בהושטת עזרה למי שנחשדים בביצוע עבירת אלימות, וזהו גם הבסיס למיומנות הגבוהה שלו וליכולת לפעול נכון למען לקוחותיו.

  נקלעת לבעיה משפטית?

  אנחנו כאן כדי לעזור
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין