לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עורך דין עבירות רכוש

  עורך דין עבירות רכוש – אסף ברדוגו

  כל עבירת רכוש פוגעת בזכות הקניין, במקרים רבים ישנה פגיעה גם בכבוד האדם וחירותו ובמצבים חמורים במיוחד ישנה סכנה לגוף. כל אלה הופכים את עבירות הרכוש לעבירות פליליות שמערכת אכיפת החוק מקדישה משאבים רבים לאכיפתן ולהענשת מי שנמצאים אשמים בביצוען. בהתאם רק עם שירות איכותי של עורך דין עבירות רכוש ניתן להתמודד מול המערכת הזו ולהגיע לתוצאות מיטביות. במשרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו הצטבר ניסיון רחב היקף בנושא, והוא מתורגם להושטת עזרה אפקטיבית לחשודים ונאשמים.

  באילו מקרים מטפל עורך דין עבירות רכוש?

  * חשד לגניבה – עבירה שבה הנסיבות חשובות מאוד: על גניבה מאדם פרטי העונש המרבי הוא 3 שנות מאסר, על גניבה ממעסיק (של פריטים בשווי 1,000 ש"ח ומעלה) העונש המרבי הוא 7 שנות מאסר ואילו גניבה שמתבצעת ע"י עובד ציבור עלולה להוביל ל-10 שנות מאסר.

  * חשד לשוד – ההגדרה של "שוד" היא גניבה שמתבצעת תוך כדי אלימות או איומים. ישנו גם מצב חמור יותר והוא שוד מזוין – שוד שבמהלכו יש שימוש בנשק, וגם שוד שמתבצע ע"י מספר אנשים נחשב לעבירה חמורה. על עבירות מסוג שוד העונש המקסימלי הוא 14-20 שנות מאסר.

  * חשד לפריצה / התפרצות – עבירת רכוש שכוללת חדירה ללא רשות לשטח של אדם פרטי או עסק.

  * חשד להשחתה של רכוש במרחב הציבורי – בניגוד לעבירות הרכוש הנ"ל, ונדליזם לא מבוצע מתוך רצון להגיע לרווח כספי בדרך לא חוקית, אבל גם כך זוהי עבירה פלילית שניתן להטיל בגינה עד שנת מאסר בפועל.

  איתור בקיעים בחומר הראיות וליווי צמוד לאורך ההליך הפלילי

  מהות השירות של עורך דין עבירות רכוש היא איתור פגמים בחומר הראיות ו/או התנהלות המשטרה, התעמקות בנסיבות הספציפיות של המקרה כדי למצוא נתיבי פעולה נכונים, התנהלות מול הפרקליטות על-מנת לדלל את כתב האישום ואפילו למנוע העמדה לדין באמצעות הסדר טיעון נוח, ובמידת הצורך גם ייצוג בבית המשפט על-מנת להוביל לזיכוי במידת האפשר או להקלה בעונש. עו"ד אסף ברדוגו הוא עורך דין פלילי עם ניסיון של למעלה מעשור, והצלחות משמעותיות בתחום הספציפי של עבירות רכוש.

  נקלעת לבעיה משפטית?

  אנחנו כאן כדי לעזור
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין