לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עורך דין תאונות דרכים בצפון

  עו"ד תאונות דרכים בצפון

  תאונות דרכים הן אחת התופעות הקשות ביותר בעולם המודרני. ההתנפצות של שגרת החיים ברגע אחד, התוצאות הקשות וההשלכות לעתיד מייצרות טלטלה משמעותית אצל כל מי שמעורב בתאונה, ורשויות אכיפת החוק שנכנסות מיד לתמונה עלולות גם הן להחמיר עוד יותר את המצב. בהתאם חשוב לפנות מיד אל עורך דין תאונות דרכים בצפון, על-מנת שלא להיענש בחומרה רבה יתר על המידה, ורצוי באופן טבעי לוודא שמדובר באיש מקצוע בעל ניסיון. דיני תעבורה, ובפרט סיוע לחשודים באחריות לתאונת דרכים, הם אחד מתחומי המומחיות העיקריים של משרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו.

  למה חשוב להיעזר בשירות של עורך דין תאונות דרכים בצפון?

  * טעויות בשיקול הדעת עקב הסטרס – תאונת דרכים היא אירוע מלחיץ, ובפרט במקרים שבהם ישנם נפגעים בגוף. במצב כזה שיקול הדעת, גם אצל אנשים נבונים, עלול להיפגע, וכתוצאה מכך אתם עלולים לבצע טעויות שיהיה קשה מאוד לתקן. ייעוץ מידי של עורך דין מנוסה בתחום מסייע להתנהל באופן מיטבי מול חוקרי המשטרה.

  * נטרול פערי הכוחות מול המשטרה והפרקליטות – נהג שנחשד באחריות לתאונת דרכים נדרש להתמודד מול גופים גדולים וחזקים כמו המשטרה ולעיתים גם הפרקליטות. גופים אלה עלולים להתנהל בנוקשות ואפילו בשרירותיות, אבל כשאתם לא לבד אלא יש לצדכם עורך דין פערי הכוחות מנוטרלים ומצבכם משתפר.

  * ניצול מיטבי של כל האפשרויות המשפטיות – החוק כולל מגוון רחב של כלים משפטיים שיכולים לסייע לחשוד או נאשם בתאונת דרכים, ורק בעזרת הבקיאות של עורך דין מומחה לדיני תעבורה ניתן לנצל את כל אלה הרלוונטיים.

  ייצוג מחויב ומקצועי

  עורך דין תאונות דרכים בצפון מתייצב לצד הלקוח או הלקוחה, ופועל בכל הדרכים המשפטיות האפשריות על-מנת לספק להם שירות הוגן ומקצועי. לעו"ד אסף ברדוגו ניסיון של למעלה מעשור בטיפול בתיקי תאונות דרכים, ויכולת מוכחת להושיט סיוע אמיתי לכל מי שזקוק או זקוקה לכך. השירות כולל ייעוץ לפני חקירה, ייצוג בשימוע אם נקבע כזה, מניעת מעצר במקרים שבהם המשטרה מבקשת לעצור את הנהג או הנהגת וייצוג בפני בית דין לתעבורה.

  עורך דין תאונות דרכים בצפון

  עורך דין תאונות דרכים בחיפה

  בעתיד, אולי, לא יתרחשו יותר תאונות דרכים בגלל שהמכוניות יהיו חכמות ויצליחו לנטרל את הגורם האנושי. עד אז למרבה הצער נמשיך לשלם את מחיר הקדמה בדמות כ-1,000 תאונות דרכים עם נפגעים מדי חודש. ההמלצה המשפטית החשובה ביותר לכל מי שמעורב בתאונה היא לפנות מיד אל עורך דין תאונות דרכים בחיפה עם ניסיון. עו"ד אסף ברדוגו מספק ייעוץ מקיף ומותאם אישית לנסיבות בזמינות גבוהה ועל בסיס בקיאות מקצועית מעמיקה.

  איך עורך דין תאונות דרכים בחיפה יכול לעזור לכם?

  * ייעוץ לפני החקירה במשטרה – בסערת הרגשות שאחרי תאונת דרכים כל אדם עלול לבצע טעויות. ייעוץ לפני חקירה במשטרה, ולמעשה לפני כל שיחה עם חוקר (כולל שיחה אגבית לכאורה), מונע שגיאות שעלולות לגרום לנזק בלתי הפיך. עוד כדאי לדעת בהקשר זה שגם היצמדות לזכות השתיקה עלולה להתגלות כטקטיקה שגויה, כך שייעוץ ספציפי אליכם הוא קריטי.

  * מניעת פסילת הרישיון – אדם שנחשד באחריות לתאונה עם נפגעים עלול לאבד את רישיון הנהיגה לפרק זמן של 60 או 90 ימים. עורך דין מיומן מפחית את הסיכון לפסילה מנהלית ע"י קצין משטרה, ובמידת הצורך גם מגיש ערעור על החלטה כזו לבית משפט מחוזי.

  * הסדר טיעון נוח – ישנם מצבים שבהם הצעד הנכון ביותר אחרי תאונת דרכים הוא חתימה על הסדר טיעון. במקרים אלה עורך דין אחראי יוודא שההסדר כולל תנאים אופטימליים עבורכם.

  * ייצוג במשפט – כשתיק תאונת דרכים מגיע למשפט, ליווי צמוד של עורך דין מומחה לתיקים אלה הינו חובה על-מנת להימנע מעונש חמור במיוחד.

  שירות באחריות וברגישות

  עורך דין תאונות דרכים בחיפה ניצב לצד אדם ברגע מורכב במיוחד עבורו מכל הבחינות. עו"ד אסף ברדוגו מודע לכך היטב, ובהתאם מספק את השירות המשפטי הנחוץ לא "רק" במקצועיות אלא גם ברגישות ובאחריות רבה. השירות כולל ליווי צמוד לאורך כל ההליך מול המשטרה ובמידת הצורך מול הפרקליטות ובבית המשפט, תוך נקיטת כל הפעולות הדרושות כדי למנוע ענישה לא הכרחית.

  נקלעת לבעיה משפטית?

  אנחנו כאן כדי לעזור
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין