לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

  פסילה מנהלית

  ביטול פסילה מנהלית

  למי שמשתמש ברכב פרטי מדי יום קשה, כמעט בלתי אפשרי, לדמיין את החיים ללא רישיון נהיגה. בהתאם כדאי מאוד לעשות הכל כדי לשמור על הרישיון, ובפרט למזער את הסיכוי לפסילתו. בכל מקרה שבו יש חשש להחלטת פסילה מנהלית, מכל סיבה שהיא, מומלץ להתייעץ עם עורך דין. משרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו מספק את השירות הזה ביושרה מוחלטת ועל בסיס ניסיון של למעלה מעשור.

  תשובות לשאלות נפוצות בנושא פסילה מנהלית

  * מי עלול לפסול רישיון נהיגה? – קצין משטרה רשאי לפסול רישיון נהיגה ל-30 ימים, 60 ימים וגם 90 ימים. משרד התחבורה מוסמך לפסול רישיון נהיגה לצמיתות, על בסיס המלצה של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד).

  * באילו מקרים עלול להיפסל רישיון נהיגה? – קצין משטרה רשאי לפסול את הרישיון אחרי תאונת דרכים ובמקרים שבהם אדם חשוד בביצוע עבירות המוגדרות חמורות (נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, עקיפה מסוכנת, מהירות מופרזת במיוחד ועוד). רשות הרישוי במשרד התחבורה עלולה לפסול את הרישיון, כאמור בהמלצת המרב"ד, כשאדם סובל מבעיות פיזיות הפוגעות ביכולת הנהיגה, עקב שימוש בסמים, בגיל מבוגר ובמצבים נוספים.

  * איך אפשר למנוע את הפסילה? – קודם כל חשוב להגיע מוכנים, גם לשימוע בפני קצין משטרה וגם למכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ייעוץ של עורך דין מומחה מפחית במידה ניכרת את הסיכון לאובדן הרישיון. לאחר הפסילה, ניתן לערער לבית משפט מחוזי על החלטת קצין משטרה, או לוועדת ערר על המלצת המרב"ד.

  ייעוץ מקיף ופעולה נחושה להגנה על הרישיון

  בשלב ראשון השירות של עורך דין במטרה למנוע פסילה מנהלית הוא כאמור ייעוץ – מקיף, מעמיק וכמובן מותאם לנסיבות הספציפיות של המקרה. במידת הצורך השירות כולל גם הגשת ערעור מנומק ומשכנע, על-מנת למנוע את רוע הגזירה. משרד עורכי דין ונוטריון אסף ברדוגו כבר סייע לנהגים ונהגות שעמדו בפני פסילה להגן על הרישיון יקר הערך, באמצעות שירות מחויב ומקצועי. השירות ניתן מתוך מחויבות ליושרה מוחלטת, כדי שהאדם יוכל לדעת האם אכן יש היתכנות לשמירה על הרישיון ומבלי לטעת תקוות שווא.

  נקלעת לבעיה משפטית?

  אנחנו כאן כדי לעזור
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין